Засідання ріелторського клубу «Союзник»

0
688

Запрошуємо на чергове засідання ріелторського клубу «Союзник», яке відбудеться 📆 15.02.2017г. о 🕑 14.00 в Київській школі фотографії за адресою: м. Київ, вул. Ділова, 5а.

За традицією спочатку учасники клубу матимуть можливість презентувати свої об’єкти або ідеї та запросити на день відкритих дверей.
Попередьно вам потрібно зв’язатися з організаторами за телефоном — +38(050) 313 92 23

На цій зустрічі будемо дискутувати на тему: «Розвиток та просування особистого бренду РІЕЛТОРА як один з найефективніших способів отримання клієнтів»

Досвідом поділяться такі експерти:

— Катерина Пилипчук (Kateryna Pylypchuk) (Президент FIABCI Україна, обраний президент Світової Ради Експертів FIABCI, сертифікований коуч, бізнес-тренер, фасилітатор та тренер команд, засновник тренінгової компанії REALTrainings, серійний підприємець, інвестор) поділиться своїм багатим досвідом управління креативними агенціями та розкрутки проектів на ринку нерухомості і виступить з кейсом «Оточення, що робить тебе брендом».

— Иван Кудояр (юрист, консультант з нерухомості, експерт нашого клубу) розповість нам як налагодити постійний потік клієнтів за допомогою особистого бренду.

— Руслан Русов (Founder and CEO RUSOV) розкриє свій спосіб просування в доповіді «Маркетинг та розвиток свого бренду і послуг на ринку нерухомості»

— Елена Фитье (Член Української Ліги по зв’язках з громадськістю. Експерт з тренінгової та консалтингової практики по Персональному бренду для публічних осіб та політиків) з презентацією «Особистий бренд експерта» поділиться своїм 16-річним досвідом розкрутки брендів. Цікаво буде послухати корисні поради від людини, яка в прямому сенсі «зробила купу великих політиків» та корпоративних брендів.

Вартість участі — 70грн.

Чекаємо на Вас!

Попередня реєстрація http://www.ukrainerealt.com.ua/souznik

Чекаємо на вас, буде цікаво та корисно)

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ