XІІІ Національний рейтинг «Найкращі ріелторські компанії України 2018» та Конкурс «Професійне визнання 2018» 

В РАМКАХ VІІ НАЦІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ

«Ринок нерухомості України, як сегмент економіки держави. Європейський напрям розвитку»

14 ГРУДНЯ 2018 року, Київ, Конференц зала Академії Наук України

Запрошуємо до участі у XІІІ Національному рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України 2018» та конкурсі «Професійне визнання 2018».

НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ
«НАЙКРАЩІ РІЕЛТОРСЬКІ КОМПАНІЇ УКРАЇНИ»
КОНКУРС «ПРОФЕСІЙНЕ ВИЗНАННЯ»

j11Ще кілька років тому професія ріелтора сприймалася як можливість швидкого заробітку «без проблем», але й ставлення до ріелторів з боку замовників було відповідним. Під час кризи – змінюються і умови роботи агентів. І тільки високопрофесійні компанії здатні працювати, розвиватися, зробити гідний внесок у розвиток ринку нерухомості України.
Спілка фахівців з нерухомого майна України проводить щорічний Національний рейтинг та конкурс «Професійне визнання», які спрямований на підвищення якості роботи ріелтора. В конкурсі беруть участь ріелторські компанії та фахівці галузі з різних регіонів нашої держави.
Власний фаховий рейтинг – ще один крок до підвищення престижу та популяризації професійної діяльності ріелторів. Ця традиція дає можливість продемонструвати клієнтам та бізнес-партнерам відкритість ріелторських компаній, їх прагнення запобігти спілкуванню потенційних клієнтів з непідготовленими, непрофесійними посередниками на ринку нерухомості. Метою проведення Національного рейтингу та конкурсу «Професійне визнання» є посилення віри українських споживачів у ріелторів, а самих фахівців – у цивілізований розвиток вітчизняного ринку нерухомості.

14 грудня 2018 року | Київ

ОРГАНІЗАТОРИ

ЗА ПІДТРИМКИ

ЗАПРОШУЄМО СПОНСОРІВ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ПАРТНЕРІВ!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ