Запрошуємо вас на чергове та неймовірно цікаве засідання ріелторського клубу «Союзник», яке відбудеться 26.04.2017р. з 14.00 до 17.00.

Цього разу ми запропонуємо багато практичної та надзвичайно корисної інформації.

Загальна тема зустрічі: «Які техніки/методи/способи можливо використовувати в переговорах з клієнтом»!»

Спочатку — Андрій Козачек (майстер підвищення ефективних продажів в компаніях, має досвід створення компанії з «0» до лідера ринку з філіалами і більше ніж 100 співробітників лише за 2 роки;

11 років досвіду як бізнес-тренер з проведенням програм по різних містах України; неодноразовий учасник, модератор, організатор та спікер міжнародних конференцій, конгресів з нерухомості в США (Лас-Вегас, Новий Орлеан), Росія (Санкт-Петербург) і в Україні! Та Переможець Національного рейтингу «Кращий работодавець України – 2008») розкриє тему «Ефективні переговори»

Другий спікер — Талашев Андрій Іванович (великий професіонал переговорів, має досвід підготовки спеціалістів для проведения переговорів із террористами в умовах затримання заручників, працював консультантом Голови Верховної Ради України, приймав участь в работі з персоналом Чорнобильскої ГЕС) виступить з темою «Маніпулювання в переговорах» і поділиться секретами маніпулювання в бізнес-переговорах: психологічними механізмами захисту та атаки.

Чому люди роблять так, як їм зовсім не хочеться?
Чому ми часто робимо те, що йде врозріз з нашими особистими бажаннями?
Це означає тільки одне: нами маніпулюють — відкрито чи таємно, але домагаючись свого.
Після висвітлення кожної теми, ви матимете можливість задати будь-які питання.


Гарантуємо цілу купу знань та навичок.
Вартість участі – 100грн.

Попередня реєстрація

З питань реєстрації телефонуйте за номером –
+38(050) 313 92 23

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ