22 квітня 2016 року о 15.00, за адресою: м. Київ, Оболонська набережна 17, Актовый зал “Отель Висак” — відбудеться знакова подія ринку нерухомості-звітно-виборчий з’їзд ВГО «Спілка фахівців з нерухомого майна України».

Президент СФНУ Рубанов О.М. буде звітувати про проведену роботу протягом останнього року. Закінчується його президентський строк і будуть проведені вибори нового Президента організації. На попередньому з’їзді елект – президентом було обрано Несина В.В. (директор компанії «Феміда-сервіс», м. Київ). Новий Президент Спілки розповість про своє бачення розвитку організації, плани роботи на поточний рік.
На з’їзд запрошені почесні гості , бізнес – тренери Олексій Гусєв та Ярослав Паньків, які запропонують цікаві доповіді.
Будуть звітувати про свою роботу Голова комітету з навчання та підвищення кваліфікації Ставинога Лариса, голова комітету з інформаційних технологій Бойко Олександр, голова комітету з регіонального розвитку Капітоненко Олександр.
В планах обговорення та доповнення Кодексу етики та Стандартів практики, презентація Національного реєстру фахівців з нерухомості, тощо.
Згідно з Статутом буде обрано нових Віце-президентів, сформовано нові комітети для ефективної роботи.
Запрошуємо дійсних та майбутніх членів Спілки фахівців з нерухомого майна України. Будемо разом вирішувати питання побудови цивілізованого ринку нерухомості України та надання якісної ріелторської послуги! До зустрічі!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ