Сертифікаційні курси «Фахівець з житлової та комерційної нерухомості»

0
1972

ЧЕРГОВІ СЕРТИФІКАЦІЙНІ КУРСИ ФАХІВЕЦЬ З ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Дата проведення: 14-15 березня, 09.00-18.00
Кількість людей в групі: до 25 осіб.

Викладачі: Фахівці-практики, що працюють на ринку нерухомості ( Несін В., Кудояр І, Топал А., Ставинога Л., Капітоненко О., Дмитренко С. (Авізо) , Фурса Л. та інші).
Графік роботи: 8 академічних годин
Вартість: для однієї особи: 800 грн., для членов ССНУ — 500 грн.
Аудитория: співробітники ріелторских компаній.
Документ: по закінченню Курсу проводиться квалификаційний іспит, за результатам якого отримають Сертифікат фахівця з житлової нерухомості та вносяться в реєстр сертифікованих фахівців.
Курси проводяться з липня 2006р.

ПРОГРАМА КУРСУ
1. Вступ до спеціальності.
2. Основи законодавства України, що регулюють ринок нерухомості.
3. Оподаткування операцій з нерухомістю.
4. Технології в ріелторський діяльності.
5. Маркетинг і реклама в ріелторський діяльності.
6. Основи психології в ріелторській діяльності.
7. Основи оцінювання нерухомості.
8. Страхування на ринку нерухомості.

ЧЕКАЄМО ВАС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВАШОГО КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ!

ЧЕРГОВІ СЕРТИФІКАЦІЙНІ КУРСИ
ФАХІВЕЦЬ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Дата проведення: 16 березня, 09.00-18.00
Кількість людей в групі: до 25 осіб.
Викладачі: Фахівці-практики, що працюють на ринку комерційної нерухомості ( Несін В.,Топал А.,).
Графік роботи: 8 академічних годин
Вартість: для однієї особи: 800 грн., для членов ССНУ — 500 грн.
Аудитория: співробітники ріелторских компаній, які спеціалізуються на комерційній нерухомості.
Документ: по закінченню Курсу проводиться квалификаційний іспит, за результатам якого отримають Сертифікат фахівця з комерційної нерухомості та вносяться в реєстр сертифікованих фахівців.
Курси проводяться з липня 2008р.

ПРОГРАМА КУРСУ

1. Професія ріелтор – Кодекс етики та стандарти практики — Структура ріелторської фірми – Складові успішності ріелтора – Професійні об’єднання фахівців з нерухомості — Види комерційної нерухомості – Сегменти ринку комерційної нерухомості – Класифікація офісів, складів – Особливості розташування об’єктів комерційної нерухомості в житловому фонді – Підстави та механізм переведення житла з житлового у нежитловий фонд — Визначення цільового призначення об’єктів комерційної нерухомості – Права власності на об’єкти комерційної нерухомості — Види та форми угод між юридичними особами — Види та форми угод між юридичними та фізичними особами — Ексклюзивна угода(послуга) з власником (орендодавцем) – Ексклюзивна угода(послуга) з покупцем (орендатором) — Попередня оцінка нерухомого майна .

2. Необхідні документи для проведення угод з комерційною нерухомістю — Особливості відчуження нерухомого майна, що належить ТОВ, АО, ЗАО, ПП, фізичних осіб. – Особливості відчуження комерційного нерухомого майна, що належить ( повністю чи частково) державі або комунального майна — Особливості відчуження(надання в оренду) комерційного нерухомого майна, що належить неповнолітнім — Особливості укладання угод до 2003 року — Державна реєстрація прав на нерухомість — Оподаткування операцій з продажу об’єктів комерційної нерухомості..

3. Оренда майна – Договір оренди – Права орендодавця та орендатора – Особливості укладання договорів оренди на строк до одного року — Особливості укладання договорів оренди на строк до одного року — Особливості укладання договорів оренди на строк більше одного року. – Оренда об’єктів державного та комунального майна — Суборенда нерухомого майна — Суборенда об’єктів державного та комунального майна – Оподаткування операцій з оренди об’єктів комерційної нерухомості — Земельні ділянки під об’єктами комерційної нерухомості – Перехід права на земельні ділянки під об’єктами комерційної нерухомості – Особливості відводу земельних ділянок під об’єкти комерційної нерухомості – Особливості оренди земельних ділянок — Поняття земельної ренти — Деякі аспекти оцінки земельних ділянок.

Фото-звіт (Сертифікаційні курси)

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ